Türkiye Referanduma Hazır mı?

T

Bugün bloğumuzla alakalı olmayan bir konu üzerinde yazımı yazıyorum. Türkiye bir anayasa değişikliği üzerinde sandığa gidecek. Seçimden önce son iş günü olması Kocaeli Web Tasarım firmalarınıda harekete geçirdi. Çoğu siyasi parti kendi yerel seo çalışmalarını ve web sitelerini haberlerle açıklamalarla doldurdu. Buda webmasterlara bir iş yükü olarak geri döndü. Aslında reklam sektörü olarak sürekli bilinebilirlik istiyoruz. Yani bir web siteniz var ve google aramalarında üst sıralara çıkmak istiyorsunuz hemen SEO hizmeti aklınıza geliyor. Aslında SEO kısa sürede meyvelerini veren bir çalışma değildir. Ama malum web tasarım sektörü acemi yazılımcıların elinde olduğu için kolay rekabet anlayışını ortaya çıkarıyor. Yani bir başkasının kötü yaptığı iş SEO hizmeti veren firmalar tarafından avantaj olarak görünüyor.
Kısacası referandum un kocaeli web sitesi ve tasarımı yapan firmalar tarafından kapsamına değindim. Ülkemiz için vatanımız için en doğru kararı verip yolumuza devam etmeliyiz. Görüşmek dileğiyle

Yazar akindizayn

Son Yazılar

Kategoriler

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gelişen dünyanın en büyük getirisi sosyal mecralardır. Belli başlı gündem konularımız ve bizden haberdar olmak için sizleri bekliyoruz.