Kurum Hakkında

Hedeflerimizden, başarılarımızdan üretimini yaptığımız her işteki ciddiyetimizden taviz vermeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz.  


İşimiz iyi hizmet vermenizi sağlamak ve verdiğiniz hizmeti kaliteli sunmanızı sağlamak.


Akın Dizayn sizin için en yeni daha güncel yaratıcı hatta sıra dışı tasarımlar sunmak için 7/24 hizmet vermekte. Sizlerin aklına takılan oluşabilecek en ufak bir sorun da problem çözme odaklı tecrübeli ve dinamik kadrosuyla her zaman yanınızda. Bir telefon kadar uzakta.

Lisanslar & Mevzuat

Projelerde fikir ne denli önemliyse yasal prosedürler ve mevzuatlarda bir o kadar önem taşıyor. Büyümek isteyen projeler, web siteleri, mobil uygulamalar titizlilikle bu temellendirme kapsamında düşünülmelidir. Akın Dizayn olarak Müşteri-Akın Dizayn ve Akın Dizayn-Proje lokomotifini özenle hazırlanmış sözleşmeler ve şartnameler altında gerçekleştiriyoruz.

Markalara Yaklaşımımız

Müşterilerin hayallerini iyi analiz ediyoruz. Firma veya markanın ölçeğine bakmadan hepsine aynı fikir, sanat, yazılım ile yaklaşmayı ilke haline getiriyoruz. Diyoruz ki işin karşılığı para değil. İşin karşılığı Kazan-Kazan. Müşterilerimizin isteklerini ön plana almakla beraber bizim fikirlerimizin müşteriye beyan edilmesinde çekimser kalmayı tercih etmiyoruz.

Teslimat Süreleri

İş dünyasında vakit=nakit olarak nitelendirilir. Akın Dizayn'ın mali çalışma prensiplerinde sürümden kazanma stratejisi hiç olmamıştır. Biz vizyoner müşterilerle tam hizmet verme amacıyla işler yürütmekteyiz. Bu yüzden sözleşmelerimizde belirlediğimiz zamanları iş yoğunluğumuz ve iş kapasitemize göre belirliyoruz.

Veri Güvenliği

Akın Dizayn, müşterilerinin verilerine maximum önemi verir. Çalıştığımız tüm müşterilerimizin veri tabanları, kişisel şifreleri, mail bilgileri, site içindeki giriş şifreleri ve çerez bilgileri uçtan uca şifreleme metodları kullanılarak korunmaktadır. Bu sayede Akın Dizayn yetkilileri dahi hiçbir veri ve şifreleri görememektedir.

KURUMSAL

2004 yılında kurulan Akın Dizayn, bugüne kadar müşterilerine Mobil uygulama, Web Teknolojileri, Yazılım Projeleri, Branding Stratejileri , UI & UIX uygulamaları gibi bir çok alanda kalite odaklı olarak rakiplerine karşı üstünlük sağlamış ve uzman kadrosu ile başarılı işlere imza atmıştır. Akın Dizaynı rakiplerinden ayıran ve onu değerli kılan en önemli özelliği tüm işlerinde temel ilke olarak özgünlüğü benimsemesidir

Teknolojinin gelişmesi ile daima sürdürebilir projelere imza atan Akın Dizayn, sorumluk ve iş ahlakının birleşimiyle her geçen gün kendini geliştirmeye devam etmektedir.Ekip ruhunun, çözüm odaklı çalışmanın ve güçlü iletişimin yanında daima güvenilir hizmet ortaklığı sunmaktadır. Farklı perspektiflerle yaptıkları projeler kurumunuza profesyonel bir kullanıcı deneyimi yaşatacaktır.

Projeler insan gibidir. Düşünülür, ortaya çıkarılır, büyütülür ve ölür. Yazılım ve tasarım projelerinin tek farkı; sürekli güncel tutulduğu takdirde yorulmaz, yıpranmaz, eskimez ve ölmez. Hızla gelişen teknoloji dünyasında doğru stratejiyi, profesyonel iş planlarını, kaliteli tasarımları ve yeni nesil projeleri bu sektörün vazgeçilemez unsurları olarak görmekte. Vizyonunuzu,hedefinizi, çalışma sisteminizi, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi anladıktan sonra sizin için en uygun özel projeler ile sektörel hedeflerinize piyasa kalite standartlarının üzerinde ve daha hızlı şekilde ulaşmanızı amaçlamakta.

Akın Dizayn, seçkin, güvenilir ve katma değeri yüksek çözümler üreten profesyonel kadrosu ile hayal etmekten ve üretmekten zevk alarak işlerinizi fikir aşamasından son kullanıcıya ulaşmasına kadar bütün aşamalarında projelerinize artı değer sağlamaktadır.

Akın Dizayn
Akın Dizayn
Akın Dizayn
Akın Dizayn
Akın Dizayn