Mobil Uygulama

Kreatif bakış açısıyla dokunuşlar yapacağımız markanız, teknoloji dünyasında başarıya yönelsin! Mobil uygulama ile kullanıcılara ulaşılabilir deneyim kazandırarak, kullanıcılarınızdan hızlı feedback almaya ne dersiniz?  
Akın Dizayn
Mobil Uygulama Geliştirme


Kreatif bakış açısıyla dokunuşlar yapacağımız markanız, teknoloji dünyasında başarıya yönelsin! Mobil uygulama ile kullanıcılara ulaşılabilir deneyim kazandırarak, kullanıcılarınızdan hızlı feedback almaya ne dersiniz?
Mobil uygulama sayesinde hizmet ağınızı genişleterek, daha profesyonel bir görünüm ile marka değerinizi artırabilirsiniz. Günümüzde insanlar, almak istedikleri tüm hizmetlere hızlı bir şekilde erişim sağlayarak zamandan kazanmak ister.
Akın Dizayn ekibi olarak, mevcut ve potansiyel müşterilerinizin zamanını değerli kılmaya yönelik projeler üretiyoruz.
Müşterilerinize anlık bildirimler göndererek reklam bütçesini düşürebileceğiniz, marka bilinirliğinizi artırarak kullanıcı deneyimini iyileştireceğiniz ve satış rakamlarınızın yükselmesine destek olacak bir hizmet olan, mobil uygulama nedir?
Akıllı telefon, tablet gibi cihazlara özel olarak kodlanmış ve tasarlanmış yazılımlara “mobil uygulama” denmektedir. Mobil uygulamalar, iOS (iPhone, iPad ve iPod), Android ve Windows Phone başta olmak üzere birçok platform için geliştirdiği uygulamalar ile sizin de bu ekosisteme dahil olmanızı sağlamaktadır.
Mobil uygulama geliştirmeleri ile rekabette ön plana çıkarak hedef kitleniz ile doğrudan etkileşime girebilirsiniz. Rakiplerinizi geride bırakmak konusunda kararlı ve dijital alanda markanızı yukarıya taşımak istiyorsanız hemen bize ulaşın, size özgün tasarımlar ile kurumsal marka gücünüzü destekleyelim!

Marka bilinirliğinizi arttırın

Mobil uygulama ile hedef kitlenizin ihtiyaçlarını tek tuş altına toplayarak hizmet ağını genişletebilir, kampanya, güncel içerikler ve indirimleri kullanıcılara daha kolay ve hızlı bir şekilde iletip, marka bilinirliğini ve marka bağımlılığınızı artırabilirsiniz..

Mobil uygulama tasarımı
Görüntülü görüşme mobil uygulama

Güncel teknolojiler

Her kanal üzerinden hedef kitlenize göre güncel mobil teknolojiler kullanan Akın Dizayn, uygulamalarınızın mobil stratejisinin belirlenmesinden başlayarak fikirlerinizi ticari bir altyapıda veya yalnızca firma profilinizi yansıtarak modern tasarımları ile rakiplerinden farklı kılıyor.