web teknolojileri
Web Tasarımı Hizmetleri


Mevcut ve potansiyel müşterilerinizin isteklerine, kaliteli içerikler ve kreatif bakış açısıyla oluşturulmuş bir platform ile cevap vermeye ne dersiniz? Cevabınız evet ise, bunu web tasarım ile yapmanız mümkün! Web tasarım her zaman kurumlar ve kişiler için en önemli bilgilendirme ve iletişim kanalı olmuştur. bilgisayar ve diğer teknolojik aletlerden web sitelerine giriş sağlayabilmektedir. Doğru bir web sitesi kurmak, web sitelerinin amacına ulaşabilmesi için en önemli olan etkenlerden biridir. Kuruma uygun çıkartılan özel renk şeması, site haritası ve stiller belirlenerek özgün bir web sitesi tasarımı kurumun imajını ve prestijini etkili şekilde kitlelere sunmaktadır. Akın Dizayn, web tasarım hizmeti ile rekabet ve hedef kitlenizi göz önünde bulundurarak müşterilerine uygun stratejiler belirleyerek yeni nesil özellik ve donanımlara sahip özel teknolojiler sunuyor.

Akın Dizayn
Teknolojinin, ihtiyaç duyduğunuz alanında dijital dönüşüm yaşamaya ne dersiniz?


Web hizmetleri sayfamızda; responsive tasarım, PageSpeed, yönetim paneli, SEO ve web tasarım hizmeti gibi alanlarda markanızı iyileştiriyoruz. Dijital dünyada işletmeniz için atacağınız her adım, satış rakamlarınızın yükselmesine ve marka değerinizin artmasına destek olacak. Markanızın dijital ihtiyaçlarını, çözüm odaklı stratejilerimiz ile karşılamak için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Akın Dizayn RESPONSIVE TASARIM
Responsive tasarım ile kullanıcılar, sitenizde sunduğunuz her içeriğe sorunsuz ulaşsın! Responsive Web Design, küçük telefonlardan devasa masaüstü monitörlere kadar müşterilerin kullanımına sunulan çok sayıda cihaz için tasarım yapma sorununa bir yaklaşımdır. Sayfanın görünümü tüm cihazlara uygun olacak şekilde olduğu ekran boyutu ne olursa olsun maksimum kullanılabilirlik sağlayarak geliştirici tarafından kodlanır.
Akın Dizayn YÜKLENME HIZI
PageSpeed analizleri ile site hızınızı maksimum düzeyde artırmaya ne dersiniz? Akın Dizayn ekibi olarak "site hızı nasıl artırılır?" sorunuza cevap oluyoruz! Resimler, videolar veya optimize edilmiş stil dosyaları yüzünden web sitesinin açılış hızı yavaşlayabilir, ziyaretçilerine iyi bir kullanıcı deneyimi yaşatmak isteyen site sahipleri için de oldukça önemli bir faktördür. Akın dizayn teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak sitelerinizin hızlı açılması için farklı parametreleri kullanır ve en etkili çözümü siteleriniz için uyarlar.
Akın Dizayn YÖNETİM PANELİ
Sade ve kullanımı kolay bir yönetim paneli ile sitenizde yapmak istediğiniz değişiklikleri sorunsuz bir şekilde canlıya almak ister misiniz? Dinamik olarak oluşturulmuş bir projenin, sürekli değiştirilebilir bir yapıya sahip olması en büyük avantajdır. Bu avantajı sağlayan uygulama ise yönetim panelleridir. Size özgün olarak hazırlanmış bir panel ile web sitenizi düzenlerken hiçbir aracı kurum ya da kişiye ihtiyaç duymadan, yapmak gerçekleştirebilir ve sitenizde yer alan içerikleri dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yönetim Paneli sayesinde web sitenizde yer alan bilgileri, konuları, yazıları ve daha birçok veriyi kolay bir şekilde güncelleyebilirsiniz. Sadece size özel olan bu Yönetim Paneli yalnızca size verilen kullanıcı adı ve şifre sayesinde tamamen özel hale geliyor. Cross Browser ile bütün tarayıcılarda sorunsuz çalışma gibi son teknikler kullanılarak her zaman yeniliklere açık ve sürekli güncel kalma yeteneğine sahip oluyor.

Akın Dizayn SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)
SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ile Google sıralamalarında organik ve kalıcı bir büyüme sağlayarak trafik akışınızı artırın! SEO hizmeti ile sitenizi maksimum düzeyde optimize ediyoruz. Arama motorları, kullanıcılara istenilen bilgiye en uygun içeriği sunmak ister. Site içi optimizasyonlar ile kullanıcılara doğru içeriği sunmanıza destek oluyor ve istediğiniz önceliği elde etmenizi sağlıyoruz. Dijital dünyada markalar için Google başta olmak üzere arama motorlarında organik şekilde görünür olmak oldukça önem taşımaktadır.

Görünürlük arttıkça firmalar rakiplerinden bir adım daha öne geçer. Organik arama sonucunda rakiplerden ayrışmak ve üst sıralarda görünmek hedef kitlenin markaya ulaşmasını sağlayarak markanın prestijini artırır. Akın Dizayn ile markanızın ihtiyacını analiz ederek gerçekleştirilen Arama Motoru Optimizasyonu sayesinde siz de arama sonuçlarında hedeflediğiniz yerde olabilir, müşterilerinize kendinizi en etkili yoldan ulaşılabilir kılabilirsiniz.

E-TİCARET

Çağımızın en güçlü satış ve pazarlama araçları arasında görülen e-ticaret teknolojilerinin yeniliğe ve gelişmeye oldukça elverişli hale geldiğini görmekteyiz. E-Ticaret Yöntem ve Uygulamaları geliştirmek işletmelere büyük avantaj sağlamaktadır. E-Ticaret siteleri, firmanın online vitrini olduğu için potansiyel müşteriler için firmayı en iyi yansıtan nitelikte olması gerekir. En kolay, hızlı ve güncel para kazanma seçenekleri arasında yer alan e-ticaret, her geçen gün büyüyen hacmi ile pazarlamanın hedef noktası halindedir. Firmaya özel stratejiler belirleyen Akın Dizayn, dijital ortamda müşterileriniz olan tüketiciler ile sizleri eksiksiz şekilde buluşma imkanı sağlıyor.


E-ticaret sitenizdeki satış rakamlarını doğru raporlamayla analiz etmeniz gerektiğinden online siteniz üzerinde analytics ve benzeri uygulamaları barındırarak ziyaretçi sayılarını takip etmeniz de web sitenizin ziyaretçi yoğunluğuna oldukça yüksek katkı sağlar.

E-Ticaret sitelerinde işlevsellik de görüntü kadar önemlidir. Bu bağlamda; Kolay yönetilebilir yönetici paneli, sipariş sistemleri, ödeme sistemleri gibi birçok konuda entegrasyon sağlayan Akın dizayn en gelişmiş altyapıları ve en güncel özellikleri barındırarak başarıda ve büyümede ihtiyaç duyulan tüm çözümleri müşterilerine sunuyor.


 • SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Uyumlu Altyapı

  SEO çalışmaları ile amaçlanan E-ticaret sitenizin yapılan aramalarda daha üst sıralarda görüntülenmesini, hizmet ve ürünlerinizin daha fazla müşteriye ulaşmasını sağlanıyor.

 • Çoklu Ödeme Seçenekleri

  Online satış siteniz üzerinden tüm kredi kartlarından ve para kartlarından ister tek çekim, isterseniz taksitle ürünlerinizin güvenle satışını gerçekleştirin.
  • Kredi Kartları ile Ödeme
  • Para Kart ile Ödeme
  • SSL Güvenlik
  • 3D Doğrulama
  • İşlem Bazlı Doğrulama
  • Anında Ödeme

 • Kolay Yönetilebilirlik

  Sunulan kolay yönetilebilir yönetici panelleri ile işinizi kolayca takip edebilir ve geliştirebilirsiniz.

 • İstatistikler ve Takip

  Yönetici paneli üzerinden sitenizdeki ziyaretçileri canlı olarak takip edebilir, ürünlerinizin pazarlama ve stratejilerinin belirlenmesi için ürünlerinize ve ziyaretçilerinize gelişmiş yönetici paneli ile kolayca raporlayabilirsiniz.

 • Detaylı Ürün Bilgileri ve Görselleri
 • Gelişmiş Site İçi Arama
 • Güvenlik Modülü
 • Toplu Ürün Güncelleme
 • Kullanıcı odaklı Ürün Kategorilendirmesi
 • Tüm Akıllı Cihazlarda Çalışabilirlik (Mobil Uyum)