Akın Dizayn
planlama Analiz

Alanında profesyonel ekip ile şirketinizin ne tür bir yazılıma ihtiyaç duyduğu karar verilir. Proje kapsam dokümanı sizlere sunulur ve uygun çözümler sağlanır..

planlama Planlama

Detaylandırılan analizler sonucunda elde edilen veriler doğrultusunda proje süreci tasarlanır, hangi aşamalardan geçeceği belirlenir.

özel yazılım Özel Yazılım Geliştirme

Planlar doğrultusundan sürece uygun olarak işleyen projenin testlerini gerçekleştiriliyor, sonuçları müşteriler ile paylaşılıyor.

kabul testleri Kabul Testleri

Projenin tamamlanmadan önceki son testleri yapılır, kullanıma hazır şekilde planlanan tarihte teslim edilir.

Özel Yazılım Projeleri

Projeler insan gibidir. Düşünülür, ortaya çıkarılır, büyütülür ve ölür. Yazılım ve tasarım projelerinin tek farkı; sürekli güncel tutulduğu takdirde yorulmaz, yıpranmaz, eskimez ve ölmez.
Özel Yazılım, firmanın mevcut standartlar dışında kendine özgü ve ihtiyaçları doğrultusunda oluşturmak istediği programların bütünüdür.
Özel yazılımlar, şirketinizdeki üretim, teslimat, kontrol, muhasebe, müşteri takibi gibi süreçleri hızlandırmak, size zaman kazandırmak adına yapılan programlardır. Kısaca siz nasıl bir program istiyorsanız onu yapılıyor ve kullanıma sunuluyor.
Farklı olmak, fark yaratmak, kaliteli hizmet vermek için ihtiyaçlarınıza uygun proje çözümleri sunan Akın Dizayn güçlü kadrosu ile çözüm neyi gerektiriyorsa o altyapıyı sunabilecek geniş yazılım tecrübesine sahiptir. Bir yazılım projesini gerçekleştirirken öncelikle, şirketlerin yapı ve gereksinimlerini belirler ve şirket isteklerine paralel en yaratıcı çözümleri üretilir.